09.01.2020

Spotkanie wigilijne z rodzicami w grupie 5 latków

W czwartek 19.12.2019 r. dzieci z grupy 5 -  latków zaprezentowały przedstawienie jasełkowe, na które przybyli zaproszeni goście. Mali artyści w strojach przygotowanych przez rodziców z dużym przejęciem wiernie odtwarzali swoje role.

18.12.2019

Warsztaty bożonarodzeniowe w grupie 4-latków.

Klimat nadchodzących Świat Bożego Narodzenia można było poczuć podczas warsztatów bożonarodzeniowych, na które zaproszeni zostali rodzice naszych przedszkolaków. W tym czasie sale zamieniły się na chwilę w pracownie artystyczne.

15.12.2019

Warsztaty bożonarodzeniowe

11.12.2019 r. i  12.12.2019  r. w naszym przedszkolu  w grupie 3 i 5 -latków zostały zorganizowane warsztaty bożonarodzeniowe  dla rodziców i ich dzieci. Celem spotkań było stwarzanie sytuacji twórczych sprzyjających bliskiemu kontaktowi emocjonalnemu dziecka z rodzicem.

15.12.2019

Konkurs recytatorski „Polska moja Ojczyzna”

Dnia  18.11.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się  konkurs recytatorski  o tematyce pt. „Polska moja Ojczyzna”, na który zostali zaproszeni Rodzice naszych małych artystów. W konkursie wzięło udział 16 uczestników.

Artykuły według daty: