Kolejny sukces piłkarzy ręcznych

Reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Karol Bartnik, Adam Jankowski, Bartłomiej Łapiński, Błażej Łapiński, Oliwier Łapiński, Piotr Łapiński, Sylwester  Łapiński, Kacper Markowski,  Piotr Perkowski, Jan Piekutowski, Szymon Piekutowski, Karol Sasinowski  i Wojciech Żochowski

podczas turnieju I rundy Finału Wojewódzkiego Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej rozegranego w Białymstoku zajęła II miejsce po zwycięstwach a SP Szudziałowo i SP Turośń Kościelna oraz porażce z drużyną gospodarzy SP 50 Białystok i znalazła się w najlepszej czwórce w województwie. Jeszcze w kwietniu zagramy o medale.

Grzegorz Grabowski